Przewodnik po rozmiarach

BIUSTONOSZE

JAK DOBRAĆ ROZMIAR?

1.

Pierwszym krokiem jest pobranie miary pod biustem. Podczas mierzenia centymetr powinien mocno przylegać do ciała, umieszczamy go zaraz pod linią biustu.

 

2.

Kolejnym krokiem jest pobranie miary na linii biustu. Podczas mierzenia w tym miejscu centymetr powinien bardzo delikatnie przylegać do ciała. Obwód biustu mierzymy na wysokości, w której biust jest najbardziej wystający, najczęściej na wysokości sutków.

 

3.

Ostatnim krokiem jest porównanie obwodów z drugą tabelą pomocniczą, a następnie wybór idealnego dla Ciebie rozmiaru.

 

tabela rozmiarów

 

pomocnicza tabela rozmiarów

 


MAJTKI

JAK DOBRAĆ ROZMIAR?

1.

Najważniejszą rzeczą podczas wyboru rozmiaru majtek jest obwód w biodrach. Miara powinna zostać pobrana na wysokości pośladków. Centymetr podczas mierzenia powinien lekko przylegać do ciała.

 

2.

Jeśli interesuje Cię zakup produktu z wysokim stanem musisz uwzględnić także swój obwód w talii - najwęższym miejscu na brzuchu, na wysokości pępka.

 

3. 

Ostatnim krokiem jest porównanie obwodów z poniższą tabelą rozmiarów.

 

tabela rozmiarów majtek

 


PASY

JAK DOBRAĆ ROZMIAR?

1.

Najważniejszą rzeczą podczas wyboru rozmiaru pasów jest obwód w talii. Miara powinna zostać pobrana w najwęższym miejscu na brzuchu, na wysokości pępka. Centymetr powinien lekko przylegać do ciała.

2.

Jeśli chciałabyś nosić pas niżej, na wysokości kości biodrowych, rekomendujemy wybór większego rozmiaru.

3.

Ostatnim krokiem jest porównanie obwodów z naszą tabelą rozmiarów.

 

tabela rozmiarów pasy

 


GORSETY I TOPY

JAK DOBRAĆ ROZMIAR?

1.

Pierwszym krokiem jest dobranie odpowiedniego rozmiaru dolnej części gorsetu, określonego jako drugi rozmiar (~|S). W tym celu pobieramy miarę pod biustem oraz w talii.

2.

Kolejnym krokiem jest dobranie odpowiedniej miseczki, czyli górnej części gorsetu, określonego jako pierwszy rozmiar (S|~). W tym celu pobieramy miarę w biuście. Centymetr powinien bardzo delikatnie przylegać do ciała. Obwód biustu mierzymy na wysokości, w której biust jest najbardziej wystający, najczęściej na wysokości sutków.

3. 

Ostatnim krokiem jest odnalezienie w tabeli idealnego rozmiaru.

 

 


 

PIŻAMY

JAK DOBRAĆ ROZMIAR?

1.

Aby wybrać odpowiedni rozmiar piżamy należy pobrać miarę obwodu biustu, talii oraz bioder.


Jak odpowiednio zmierzyć obwód biustu? Podczas mierzenia w tym miejscu centymetr powinien bardzo delikatnie przylegać do ciała. Obwód biustu mierzymy na wysokości, w której biust jest najbardziej wystający, najczęściej na wysokości sutków.

Jak odpowiednio zmierzyć obwód talii? Miara powinna zostać pobrana w najwęższym miejscu na brzuchu, na wysokości pępka. Centymetr powinien lekko przylegać do ciała.

Jak odpowiednio zmierzyć obwód bioder? Miara powinna zostać pobrana na wysokości pośladków. Centymetr podczas mierzenia powinien lekko przylegać do ciała.

2.

Ostatnim krokiem jest porównanie wymiarów z naszą tabelą rozmiarów.
Jeśli Twój obwód pod biustem sugeruje wybór rozmiaru S, a bioder np. M - rekomendujemy wybór tego większego rozmiaru.
To samo rozwiązanie zalecamy w przypadku sytuacji odwrotnej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl