Poznaj nas

„Bielizna to nasza pasja. Kochamy to. Projekty wychodzące spod naszej igły i ołówka zawsze muszą być perfekcyjne. Dbamy o każdy detal, osobiście wybieramy każdą koronkę i tkaninę, skrupulatnie dobieramy wszystkie dodatki, dopracowujemy formy i modele. Mimo, że upłynęło już kilka lat, nadal jesteśmy niewielką pracownią, gdzie tworzymy prawdziwe rękodzieło. To cudowne.”

Marka SI Lingerie jest firmą rodzinną, prowadzoną przez mamę i córkę. Pierwsze projekty bielizny udostępniłyśmy już pod koniec 2014 roku, a sklep internetowy powstał kilka miesięcy później. Nazwa marki jest dla nas bardzo osobista, ponieważ jest połączeniem pierwszych liter naszych imion. Pracownia SI znajduje się na przedmieściach Warszawy, skąd także wysyłamy wszystkie Wasze zamówienia.

Bielizna dostępna w naszym sklepie internetowym jest projektowana i szyta od podstaw w pracowni. Ideą, która nam przyświeca, jest połączenie piękna, wysokiej jakości i wygody. Każdy komplet testujemy osobiście i dopracowujemy dotąd, aż stanie się kompletem idealnym. W tej kwestii nie ma dla nas kompromisów – bielizna musi łączyć wszystko.

Zależy nam na tym, aby każda kobieta czuła się w naszych projektach wyjątkowo. Niezależnie od tego, czy będą one elementem codziennej stylizacji, czy bielizną na wyjątkowe okazje. Pewność siebie zaczyna się pod ubraniem, a my chcemy być tego częścią.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl