Karta podarunkowa

1. Karta podarunkowa nie podlega wymianie na gotówkę, w całości lub w części, a także nie może zostać zwrócona sklepowi internetowemu Si Lingerie. Powyższe dotyczy także sytuacji gdy Karta Podarunkowa nie zostanie zrealizowana w okresie ważności.

2. Karta podarunkowa posiada datę ważności realizacji - 3 miesiące od dnia zakupu karty podarunkowej.

3. Wartość nominalna Karty Podarunkowej, którą mogą nabyć Klienci, otrzymywanej w zamian za środki pieniężne może wynosić, według wyboru sklepu internetowego Si Lingerie:

a) 50 zł (pięćdziesiąt złotych)

b) 100 zł (sto złotych)

c) 150 zł (sto pięćdziesiąt złotych)

d) 200 zł (dwieście złotych)

e) 250 zł (dwieście pięćdziesiąt złotych)

f) 300 zł (trzysta złotych)

g) 350 zł (trzysta pięćdziesiąt złotych)

h) 400 zł (czterysta złotych)

4. Realizacja Karty Podarunkowej polega na nabyciu przez Klienta produktów w sklepie internetowym Si Lingerie w zamian za płatność dokonaną Kartą.

5. Przy realizacji Karty Podarunkowej, w związku z nabyciem produktów, wartość nominalna Karty Podarunkowej ulegnie obniżeniu o cenę należną za zakupione przez Klienta produkty. 

6. W sytuacji, gdy wartość nabywanego produktu jest wyższa niż aktualna wartość nominalna Karty Podarunkowej Klient zobowiązany jest do zapłaty różnicy ceny produktu i wartości Karty Podarunkowej.

7. Przy realizacji Karty Podarunkowej Klientowi nie przysługuje prawo otrzymania reszty w gotówce, gdy wartość zakupionych Towarów jest niższa niż wartość nominalna Karty Podarunkowej. Pozostała część środków pieniężnych nie może zostać wykorzystana w okresie ważności Karty Podarunkowej i nie podlega zwrotowi.

8. Zakupiona elektroniczna karta podarunkowa jest dostarczana na podany w zamówieniu adres mailowy w ciągu maksymalnie 24 godzin (dotyczy dni roboczych), w formacie PDF.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl