Jak przymierzać bieliznę kupioną online?

Sklepy online oferują nam nieskończoną ilość produktów, tym samym deklasując zakupy stacjonarne. W ciągu 30 minut możemy odwiedzić kilkadziesiąt stron internetowych, przeglądając jedynie interesujące nas produkty. Daje nam to ogromny wachlarz możliwości i zaoszczędzenie czasu. Prawie wszystko, co kupimy online możemy zwrócić. Także bieliznę!

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że bielizna jest najbardziej intymną częścią naszej garderoby i polityka zwrotów w większości sklepów jest w tym temacie bardzo restrykcyjna. Bo któż z nas chciałby kupić, nawet na wyprzedaży, bieliznę która jest zabrudzona? A więc...

Jak przymierzać bieliznę kupioną online?

Zacznijmy od biustonoszy i pasów do pończoch. Sprawa wydaje się dość prosta, co można zrobić nie tak? Jeśli nie stosujecie kremów koloryzujących i bronzerów, to nie musicie się martwić. Jeśli jednak aktualnie wasze ciało jest pokryte kosmetykami kolorowymi, to istnieje spore ryzyko zabrudzenia. A jak już pisałam wcześniej - zwrócona bielizna jest skrupulatnie sprawdzana pod tym kątem. Lepiej przeczekać, wziąć kąpiel lub prysznic i dopiero wtedy przymierzać nasz zakup.

Największym problemem jest jednak przymierzanie majtek. Jak to zrobić, aby zachować pełną higienę? Jest na to banalnie proste rozwiązanie - cieliste stringi lub figi. Bielizna w kolorze ciała pozwoli wam swobodnie przymierzyć produkt, jej kolor nie będzie przeszkadzać w ocenie nowego kompletu, a jeśli produkt wam się nie spodoba - bez problemu go zwrócicie lub wymienicie. Jeśli jednak nie macie w domu cielistej bielizny, wykorzystajcie jakąkolwiek inną. Nigdy nie przymierzajcie majtek na gołe ciało. Nawet podczas kilkunastosekundowej przymiarki możecie ją zabrudzić, a co najważniejsze - jest to niehigieniczne. Zawsze działajcie w imię zasady "nie rób drugiemu, co Tobie niemiłe" ;)

I pamiętajcie, czyste dłonie i czyste powierzchnie, na które odkładacie wyjętą z pudełka bieliznę to także podstawa. 

Jak wygląda procedura zwrotu w SI Lingerie?

Gdy dotrze do nas przesyłka ze zwrotem lub wymianą, to skrupulatnie i starannie oglądamy każdy element bielizny. Oprócz tego sprawdzamy jej zapach. Tak! W naszej siedmioletniej karierze zdarzały się przypadki przepinania metek do wypranej bielizny. Nie uznajemy kompromisów w tej kwestii, produkt nie może odbiegać od stanu w momencie jego otrzymania. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - bielizna to najbardziej intymna część garderoby. Gdy już ten etap mamy za sobą, to przystępujemy do dezynfekcji parą. To najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na odświeżenie, aby kolejna klientka mogła cieszyć się produktem bez obaw. 

Mam nadzieję, że ten wpis pomoże wam przekonać się do zakupów bielizny online. Temat ten jest rzadko poruszany, niekiedy stając się tematem tabu. Pracując w branży od tylu lat doskonale wiem, z jakimi rozterkami się mierzycie. Jeśli ten wpis rozwieje wątpliwości choć jednej z was, będzie to dla mnie sukcesem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl